A VAMAV Kft. fő tevékenysége a vasúti felépítményi anyagok és egyéb fémszerkezetek tervezése, gyártása, szerelése és javítása; tevékenységhez kapcsolódó szolgáltatások nyújtása.

Számviteli osztályunkra keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Pénzügyi munkatárs

Feladatok:

    • Bérelszámolással összefüggésben:
      • Bérek, juttatások számfejtése, társadalombiztosítási kötelezettségek könyvelési feladása
      • Munkabérekhez kapcsolódó adatszolgáltatás az illetékes hatóságok felé
      • Közreműködés a TB kifizetőhelyi feladatok ellátásában

    • Számviteli munkával összefüggésben:
      • Teljes körű béregyeztetés (béradatok, főkönyv, bevallás)
      • Bejövő számlák kezelése (iktatás, könyvelés), banki utalások rögzítése, könyvelése
      • Főkönyvi könyvelés, analitikus nyilvántartások vezetése, időszakos egyeztetése
      • Mérlegszámlák egyeztetése
      • Havi, negyedéves, éves zárásokhoz kapcsolódó feladatok ellátása, egyeztetések

Elvárások:

  • Bérügyintézői szakképesítés
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés vállalkozási szakon
  • Legalább 2-3 éves bérszámfejtési tapasztalat
  • Számviteli, adó és pénzügyi jogszabályok naprakész ismerete
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előny:

  • Társadalombiztosítási ügyintézői szakképesítés
  • Pénzügyi, gazdasági felsőfokú végzettség
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem (tizenharmadik havi fizetés, jelenléti prémium, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás)
  • céges, családi és egészségmegőrző programok
  • hosszú távú, stabil munkahely

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és rendelkezik az elvárásokban meghatározott követelményekkel kérjük, küldje el önéletrajzát, valamint motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva.