DIMOCO Hungary Kft.
A Dimoco Hungary Kft. az európai mobilfizetési piacon vezető szerepet betöltő DIMOCO Europe GmbH (www.dimoco.eu) magyarországi leányvállalata. XII. kerületi, kislétszámú (2 fős) irodánkba határozott, önállóan dolgozni tudó adminisztratív feladatokat ellátó kolléganőt / kollégát keresünk azonnali belépéssel.

Office Administrator

Főbb feladatok, munkák:

    • Nyilvántartások vezetése, leadása a könyvelés felé
    • Napi kapcsolattartás az ügyfelekkel
    • Elszámolások készítése
    • Partnerirodával való kapcsolattartás e-mailen illetve telefonon
    • Irodaszer rendelések, illetve az iroda zavartalan működéséhez szükséges egyéb beszerzések végzése
    • Postai-, hivatali ügyintézés lebonyolítása
    • Számlák iktatása és egyéb adminisztratív feladatok végzése
    • Könyvelőcéggel való folyamatos kapcsolattartás
    • Kollégák napi szintű munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Folyékony írott/beszélt üzleti angol nyelvtudás
    • MS Office programok használatának ismerete
    • Táblázatok kezelése
    • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés
    • Remek kommunikációs készség
    • Minimum középiskolai/gimnáziumi végzettség
    • Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Mobilkommunikációs, mobilfizetési, kártyás fizetési szektorban szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás
    • Napi szinten használható írott/beszélt német nyelvtudás előny, de nem elvárás

Amit kínálunk:

    • Exkluzív, nyugodt munkakörnyezet, XII.kerületi irodaházban (MOM-Park)
    • Képzések
    • Céges telefon

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1123 Budapest, Alkotás utca 53.

Havi nettó fizetési keret:

300 000 HUF

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

Jelentkezési határidő:

2018. 10. 30.

  • Angol és magyar önéletrajz