A Moholy-Nagy Művészeti Egyetem (MOME) 140 éves fennállása óta legfőbb értéke a világra nyitott szemlélete, melyben egyaránt helyet kap a hagyomány tisztelete, és a fejlődést kereső, azt előmozdító magatartás.  Küldetésünk, hogy a művészet és a design eszközrendszerével megoldásokat keressünk korunk kihívásaira, együttműködve más területek képviselőivel.  A MOME célja, hogy 2030-ra Közép-Európa vezető kreatívipari és innovációs műhelye legyen.

A MOME pályázati irodájának egyik kiemelt feladata, hogy bekapcsolja a MOME-t a nemzetközi innovációs hálózatokba. Ebben a folyamatban kiemelt szerepe van a közvetlen EUs pályázatoknak (Horizont Europa, stb) Az ehhez kapcsolódó nemzetközi pályázati tevékenység erősítéséhez keressük új munkatársunkat

NEMZETKÖZI PÁLYÁZATI KOORDINÁTOR

munkakörbe.

Főbb feladatok

  • Nemzetközi pályázatok előkészítése (Horizont Európa és egyéb közvetlen EU-s pályázatok)
  • Pályázatok benyújtásának koordinálása
  • Pályázatírás
  • Pályázatokkal kapcsolatos előadások, workshopok szervezése és lebonyolítása az Egyetem polgárai számára

Elvárások

  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • EU-s pályázati rendszer alapos ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások magabiztos szintű ismerete (Excel, Word, Power Point)
  • Felsőfokú végzettség
  • Proaktív személyiség

Előny

  • K+F+I pályázati területen szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi kapcsolatrendszer
  • Kreatívipari érdeklődés, jártasság

Amit kínálunk:

  • Kreatív, innovatív projektek fejlesztésében való részvétel
  • Modern, vonzó munkakörnyezet
  • Versenyképes bér
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Inspiráló csapat
  • Kollektív szerződés (Munka törvénykönyve alapján)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Adminisztráció vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1121 Budapest, Zugligeti út 9-25.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva. (fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél; tárgymegjelölés: "Pályázatffejlesztési koordinátor ")