Tolna megye legnagyobb élelmiszeripari vállalata, a szekszárdi TOLNATEJ Zrt. munkatársat keres

művezető

munkakörbe.

Feladatok:

  • A termelési programnak megfelelően irányítani és felügyelni a termékek megfelelő mennyiségben és előírt minőségben történő legyártását.
  • Gondoskodni a gyártáshoz szükséges alap-, segéd-, és csomagoló anyagok rendelkezésre állásáról.
  • Szervezni, irányítani és ellenőrizni a beosztott dolgozók munkáját, munkaidejüket és teljesítményüket dokumentálni.
  • Gondoskodni a munkavédelmi, higiéniai előírások betartatásáról, a termelőeszközök rendeltetésszerű használatáról, elvégezni az ezekhez kapcsolódó ellenőrzéseket.
  • A vonatkozó termelési adminisztráció vezetése.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (első sorban Élelmiszermérnök BSC) végzettség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • élelmiszeripari területen szerzett szakmai gyakorlat
  • IFS vagy HACCP, esetleg SAP rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatások
  • Változatos, kihívást jelentő munka
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szekszárd, 7100 Keselyűsi út 26.

Jelentkezni lehet önéletrajz benyújtásával a TOLNATEJ Zrt. székhelyén (Szekszárd, Keselyűsi út 26.) vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.