Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Műszerezett biztonsági rendszermérnök/SIS Engineer

Feladatok:

  • A vállalat Safety Regulation System-ének a kialakításában való részvétel
  • Meglévő SIL tanulmányok átvizsgálása, minősítése
  • HAZOP/SIL tanulmányok elkészítésében való aktív részvétel
  • Meglévő műszeres tervek alapján a SIL verifikációk elkészítése
  • Tervezési szakaszban a SIL megfelelőség biztosítása
  • Műszerezett biztonsági rendszerekhez (SIS) tartozó dokumentációs rendszer felállítása és fenntartása

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy automatizálási mérnök esetleg mérnök informatikus végzettség (BSc)
  • TÜV Functional Safety Engineer vagy azzal egyenértékű akkreditáció
  • SIL verifikáció készítésében való jártasság
  • Legalább 5 év tapasztalat az irányítástechnikai rendszerek vonatkozásában
  • Legalább 3 év tapasztalat műszeres biztonsági rendszerekkel kiépítésével kapcsolatban
  • Magabiztos Angol nyelvtudás
  • Rendszerszemlélet
  • Jó problémamegoldó készség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Kazincbarcika

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva!