Műszaki előkészítő

munkatársat keres

feladatok:

  • ajánlatok, megrendelések készítése, lebonyolítása
  • gyártókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal
  • régi és új ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • tervek, műszaki dokumentációk teljeskörű átlátása, feldolgozása
  • tervdokumentáció alapján mennyiségi számítások végzése
  • Műszaki leírások alapján történő ajánlatkérés és költségvetés készítés, tervezői költségvetés ellenőrzése, tervek ellenőrzése, beérkező ajánlatokból ártükör készítése
  • adminisztratív feladatok

elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú (műszaki, építőipari) végzettség
  • önálló munkavégzés
  • rugalmasság, pontosság
  • kreativitás
  • hatékony és jó kommunikációs készség
  • MS Office felhasználói ismeretek (Word, Excel)
  • TERC program ismerete előnyt jelent
  • proaktív problémamegoldó készség
  • 5 év tapasztalat szükséges.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • tapasztalatszerzési és továbbfejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fix 8 órás munkaidő
  • munkavégzéshez szükséges eszközállomány biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest IX.kerület