A BHE Bonn  Hungary Kft.

 rádiófrekvenciás és mikrohullámú berendezéseket tervező és gyártó vállalat. A világ közel
30 országába exportál innovatív, magas technológiai tudással előállított termékeket elsősorban a kritikus kommunikáció, a védelmi ipar és az űripar számára. Az elektronikai termékeink és berendezésink gyártásához szükséges dokumentációkkal foglalkozó

Műszaki dokumentáció felelős

munkatársát keressük.

Legfőbb feladatok:

  • A cég saját szerelőlaborjában és/vagy külső vállalkozások által legyártott, egyedi fejlesztésű eszközök, többnyire nagyfrekvenciás és mikrohullámú berendezések, repeaterek műszaki dokumentációinak rendezése, adatbázisának felügyelete és naprakészen tartása.

A leendő kollégával szembeni elvárásaink:

  • Elektronikai alkatrészek és eszközök alapismerete,
  • informatikai alapismeretek
  • MS Office haladó szintű ismerete és alkalmazása,
  • tapasztalat adatbázis kezelésben,
  • vállalatirányítási szoftver rendszer használatában szerzett munkatapasztalat előny
  • műszaki rajz alapismeretek,
  • dokumentációkészítés területen szerzett munkatapasztalat,
  • jártasság rajzolóprogramok használatában (pl. Visio, CorelDraw stb.)
  • angol nyelvtudás (a munka nyelve magyar),
  • legalább középfokú műszaki végzettség (felsőfokú műszaki végzettség előny)
  • pontos, precíz munkavégzés
  • tanulási-, fejlődési készség a cég műszaki profiljába tartozó területeken
  • együttműködés gyártás előkészítő és minőségirányítási kollégákkal
  • képes legyen arra, hogy megfelelő módon együttműködjön kollégákkal és vezetőkkel

Amit kínálunk:

  • változatos feladatok, fejlődési lehetőség,
  • szakmai képzések,
  • versenyképes fizetés, éves bónusz és béren kívüli juttatások.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest IV. kerület, Ipari Park utca 10.

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat bérigény megjelölésével.