Autóipari alkatrészgyártó vállalatcsoport magyarországi leányvállalata

Műszaki beszerző

Milyen feladatok várnak:

  • A gyártáshoz szükséges gépek, berendezések, eszközök operatív beszerzési feladatainak ellátása.
  • Új termelő gépek, berendezések, eszközök műszaki átvátelének és beüzemelésének koordinálása.
  • Új beszerzési források felkutatása, szerződéskötések előkészítése, szerződési feltételek meghatározása.
  • Árajánlatok bekérése, nyomon követése, kiértékelése, versenytárgyalások lefolytatása.
  • Folyamatos belső kommunikáció az igénylő területekkel és beszállítókkal.

Elvárások a pozíció betöltéséhez:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség.
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Minimum 4 év operatív beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz és géprajzi ismeretek.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pénzügyi ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Kiválasztásnál előnyt jelenthet:

  • Autóipari tapasztalat

Miért érdemes minket választani:

  • Változatos és felelős szakmai munka
  • Versenyképes jövedelem és kapcsolódó juttatások, prémiumok
  • Fiatalos és lendületes csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Munkába-járás vagy albérlet támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2500 Esztergom

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Ha fontos egy megbízható és hosszú távú munkahely megtalálása, akkor jelentkezz fizetési kategória megjelölésével az Önéletrajzodban!

További információ: +3633511223 telefonszámon.