Gépészmérnök / Gyártástechnológus - Debrecen

  • Cég neve

    Menton Jobs

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Békés,Dévaványa

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Menton Jobs

Egyedi gyártással rendelkező partnerünk számára keresünk gépészmérnök kollégákat Békés Vármegyébe.

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • Gyártási technológia kidolgozása
  • Normaidők megállapítása, felügyelete
  • Műszaki rajzok frissítése, átszerkesztése
  • Gyártási dokumentációk elkészítése, előírások elkészítése
  • Gyártókészülékek tervezése (hegesztő összeállító és forgácsoló készülékek)

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

  • Gépészmérnöki vagy Műszaki menedzser végzettség
  • Angol vagy német nyelvtudás minimum közép szinten
  • Gyártástechnológiában szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • MS Office ismeret
  • CAD rendszer ismerete (Siemens NX, Inventor)

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

  • Kiemelkedő, átlagon felüli bérezés
  • Útiköltség támogatása
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség