MAGYARORSZÁGON már 35 ÉVE működő, stabil NEMZETKÖZI HÁTTÉRREL rendelkező LEIER CÉGCSOPORT több mint 1000 FŐS csapatába munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Műszaki asszisztens

Munkavégzés helye: Kiskunlacháza

Feladatok:

  • a műszaki vezető munkájának támogatása
  • árajánlatok bekérése bel- és külföldi beszállítóktól
  • idegen nyelvű levelezés
  • kisebb üzemi fejlesztések felügyelete
  • közreműködés termelő berendezések hibaelhárításában: kommunikáció partnerek hotline-szolgálatával német vagy angol nyelven
  • egyéb műszaki adminisztrációs teendők

Elvárások:

  • legalább középfokú élő német vagy angol nyelvtudás
  • min. középfokú műszaki végzettség

Előny:

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria juttatás, bejárási támogatás, hűségprémium
  • munkaruha
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű, nemzetközi cégnél
  • rendezett munkakörülmények
  • jó csapat tagja lehet

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.