HR Direkt Kft.

Munkaügyi, Bér és TB ügyintéző munkatárs

A HR Direkt Kft. 2013-ban alapult, eleinte kizárólag toborzással, va-
lamint munkaerőközvetítéssel foglalkozott. Mára elsősorban neves
elektronikai- és autóipari partnereink részére kölcsönzünk jellemző-
en, de nem kizárólag ukrán munkaerőt, akár szakképzettséget igénylő,
akár szakképzettséget nem igénylő pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

Kölcsönzött és saját állományú munkavállalók teljes körű bérszámfejtése
Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével összefüggő feladatok elvégzése
Munkaügyi nyilvántartások vezetése
Kimutatások készítése
Hóközi és hóvégi bérszámfejtés és kifizetési listák elkészítése
Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése az kollégák és a hatóságok felé
A jövedelem kifizetésekhez kapcsolódó fizetési és levonási kötelezettségek megállapítása
Kapcsolattartás és szoros együttműködés a kollégákkal és hatóságokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

Középfokú szakirányú végzettség (bér és TB)
Bérszámfejtő és TB ügyintéző szakterületen szerzett minimum 3 év tapasztalat (kifizetőhelyi is)
A feladat ellátásához szükséges jogszabályok ismerete és gyakorlati alkalmazása
Magabiztos számítógépes ismeretek
Önálló, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

XL BÉR program ismerete
munkaerő-kölcsönzés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Stabil, kiszámítható munkahely
Versenyképes juttatási csomag
Családias, rugalmas szervezeti kultúra és iroda
Folyamatos képzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1106 Budapest

A jelentkezéseket szakmai önéletrajzzal és bérigény megjelölésével várjuk!