Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is!

Ha a szavak helyett a tettekben hiszel, ha számodra fontos, hogy szenvedéllyel és szabadon alkothass, folyamatosan fejlődj és nap mint nap valódi értéket teremthess, nálunk a helyed!

Csatlakozz a MCS Vágóhíd Zrt. csapatához

Munkatechnológusként!

A munkakör célja:

    A termeléshez közvetlenül kapcsolódó területek előmunka, valamint termelési hatékonyságának fokozása érdekében olyan teljesítmény követelmények és munkaszervezési javaslatok meghatározása illetve megfogalmazása, melyek ezt mind biztosítják

Feladataid lesznek:

  • Napi hatékonyságvizsgálatok készítés,
  • létszám és mérlegadatok eltérésének kezelése,
  • kihozatali számításokhoz adatgyűjtés, számítások elvégzése, eltérések kezelése,
  • kihozatali, veszteségi mérések és számítások elvégzése,
  • munka és folyamatszervezés,
  • munkanormák felvétele, meghatározása,
  • szoros kapcsolattartás az üzemi adminisztrátorokkal,
  • prezentációk, kimutatások és egyéb beszámolók készítése a vezetőség felé.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem és juttatások

Téged keresünk, ha:

  • rendelkezel középfokú/felsőfokú végzettséggel,
  • ismered a Lean alapelveket,
  • erős a szakmai érdeklődésed és elkötelezettséged,
  • kiváló kezdeményező készséggel rendelkezel,
  • magas a fejlődési hajlandóságod és teljesítmény motivált vagy,
  • rendelkezel kommunikációs angol nyelvtudással,
  • képes vagy precíz, önálló munkavégzésre, kreatív gondolkodásra, elemzőkészség,
  • dinamikus személyiség vagy, jó a csapat-szervező és motiváló képességed
  • kitűnő számítógépes felhasználói ismeretek birtokában vagy.

    Az MCS Vágóhíd Zrt. hazánk egyik legkorszerűbb, hosszútávon fenntartható, költséghatékonyan működő vágó, csontozó, daraboló és csomagoló üzeme, mely 2016-ban egy zöldmezős, 21 milliárd forintos beruházás keretében valósult meg Mohácson.

    Az MCS Vágóhíd Zrt. a Pick Szeged Zrt. alapanyag-beszállítója és a Bonafarm Csoport stratégiai partnere, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 6600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Termelésirányítás
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Mohács, 7700 Pick Márk út 1.