Az O.F.SZ. Országos Fizetési Szolgáltató Zrt. elsősorban a lakosság és az országban működő mikro vállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.

Stabil hátterű, rugalmas pénzforgalmi intézményünk IT szervezetébe keresünk munkatársat, azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

MS SQL, DBA adatbázis szakértő

pozícióra

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • MS SQL adatbázisok tervezési, kialakítási és üzemeltetési feladatai
  • Éles és teszt adatbázisok módosításainak folyamatos nyomon követése, optimalizálása, dokumentálása
  • Folyamatos együttműködés a fejlesztő csapattal az adatbázisok kialakítása, módosítása során, illetve teljes körű szakmai támogatói szerep betöltése az üzemeltetés és fejlesztés számára
  • Napi adatáttöltések kezelése, ellenőrzése, hibák kijavítása és visszaellenőrzése
  • Több adatbázist érintő komplex riportok és tárolt eljárások készítése.
  • Meglévő adatbázis eljárások és üzemeltetési folyamatok javítása, optimalizálása, dokumentálása

Az alábbi tapasztalataidra lesz szükség a feladatok elvégzéséhez:

  • MS-SQL adatbázisok adminisztrátori szintű ismerete
  • min. 2 éves gyakorlati tapasztalat adatbázisok tervezésében, kialakításában és optimalizálásában

Előnnyel indulsz a pályázók között, ha

  • tapasztalatod van MS-SQL Server 2012 üzemeltetésében
  • magas rendelkezésre állású rendszerek kiépítésében, üzemeltetésében van tapasztalatod
  • Microsoft MS SQL szakmai vizsgákkal rendelkezel
  • Egyéb adatbázis kezelőkben való üzemeltetési tapasztalattal (Oracle 11g)
  • Banki vagy pénzintézeti tapasztalattal rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Kreatív és innovatív környezet
  • Változatos, kreatív, szakmailag kihívást jelentő és fejlődést biztosító feladatok
  • Fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Irodavezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.