Európai tulajdonosi, nemzetközi stratégiai háttérrel rendelkező,
2018-ban a hazai és nemzetközi piacra lépő új fashion brand
előkészítési és gyártási munkálataihoz keresünk

MODELLEZŐ SZABÁSZ

szakembert, budapesti csapatunkba.

Feladatok:

  • A designer munkájának közvetlen támogatása
  • A divattervező asszisztenssel történő együttműködés
  • A kollekciók szabadkézi rajzai alapján szabásminta készítése
  • Divatrajz után történő modellezés
  • Szériázás
  • A mintakollekció legyártásának koordinálása
  • A brand piacravezetésében történő aktív részvétel

Elvárások:

  • Szakmai felkészültség
  • A szabásminta készítés gyakorlatban történő alkalmazása
  • Könnyűipari végzettség előny, de nem feltétel
  • Gyakorlati tudás / referencia

Amit kínálunk:

  • Új fashion brand bevezetésében történő részvétel
  • Piacképes juttatási csomag
  • Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • Kreatív, motiváló, dinamikus munkakörnyezet
  • Kiegyensúlyozott, sikeres vezetők
  • Biztos szakmai és financiális háttér

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szabó, Varró
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes önéletrajzokat várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.