Varró(nő)

  • Cég neve

    Szegedi SZEFO zrt.

  • Munkavégzés helye

    6724 Szeged, Tavasz utca 2.

  • Fizetés

    Bruttó 1 724 - 2 299 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Ipari varrógépek ismerete, gépek kezelése
  • Különböző varrás-technológia alkalmazása
  • Műveleti folyamatok, minőségi követelmények precíz betartása
  • Különböző modellek technológiai utasítás szerinti előállítása

Elvárások

  • Jó kézügyesség
  • Precíz, pontos minőségi és mennyiségi munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság, igényesség
  • Próbaműveleten történő megfelelés

Előnyt jelent

Telephely/ művelet illetve géptípus/fő
Szeged: kettliző 10 fő, singer 15 fő, interlock   8 fő
Orosháza: kettliző 10 fő, singer 10 fő, interlock   5 fő
Békéssámson: kettliző 10 fő, singer 15 fő, interlock   5fő
Hódmezővásárhely (szervezés alatt): kettliző   5 fő, singer 20 fő, interlock   8 fő
Szentes (szervezés alatt): kettliző   5 fő, singer 20 fő, interlock 10 fő
Kistelek (szervezés alatt): kettliző   5 fő, singer 10 fő, interlock   5 fő

Amit kínálunk

Teljesítmény bérezés (100%-os teljesítmény elérés esetén)

Céginformáció

Felső kötött divatáru export árualap termeléshez a Szegedi SZEFO zrt. varró (nő) munkavállalókat keres azonnali belépéssel.

Fényképes önéletrajzát a megpályázott munkakör és telephely megnevezésével kérjük küldje el.