Egy dinamikus, multinacionális vállalatnál vagy egy megbízható családi vállalkozásnál keres új kihívásokat? Az 1839 óta az egészségügy fejlődését szolgáló B. Braun-vállalatcsoportnál mindkettőt megtalálja! A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft. és a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli. A vállalatcsoport több, mint 2000 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

Budapesti cégközpontunkba keresünk a magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett munkatársat az alábbi pozícióba:

minőségirányítási vezető

Feladatok:

  • A bevezetett minőségirányítási rendszerek működtetése, felügyelete és aktualizálása a megadott szabvány követelményei szerint, valamint a szabvány aktuális verziójának követése.
  • Minőségirányítási dokumentáció aktualizálása, módosítása, a munkatársak számára történő érvényes változat elérhetőségének biztosítása.
  • Minőségügyi oktatás, képzés, továbbképzés lebonyolítása.
  • Az éves minőségügyi célkitűzések kitűzése és a jóváhagyott célok lekövetése.
  • A minőségirányítási rendszer éves vezetőségi átvizsgálásának végrehajtása.
  • Belső felülvizsgálatok (auditok, vezetőségi átvizsgálás, önértékelés) eredményei alapján, javaslattétel a minőségirányítási rendszer korrekcióira, fejlesztésére vonatkozóan.
  • Külső (vevői, hatósági, stb.) minőségi követelményrendszer figyelemmel kísérése és elemzése.
  • Éves audit program összeállítása, végrehajtása.
  • Auditjelentések készítése.
  • A belső auditori team irányítása.
  • A belső auditorok képzésének és tevékenységének szakmai felügyelete.
  • A belső auditok során feltárt hiányosságokra hozott helyesbítő és a megelőző tevékenységek végrehajtásának felügyelete.
  • Kapcsolatottartás a tanúsító szervezettel és a részvétel a külső – tanúsító – felülvizsgálatok lefolytatásában.
  • Minőségirányítási team munkájának megszervezése, irányítása, felügyelete.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Szabványismeret (ISO 9001, ISO 13485, ISO 50001, Good Dialysis Pracitce – IEC /TR 62653)
  • Vezetői auditori képesítés
  • Minimum 5 éves vezetői tapasztalat
  • Pontos, szabályszerű, megbízható, önálló munkavégzés
  • Precizitás, terhelhetőség
  • Csapatmunka
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office World, Excel, PowerPoint)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Teljes munkaidős beosztás
  • Rugalmas munkavégzés
  • Munkatársainkat a legfontosabb értékünknek tekintő szemlélet
  • Kiemelkedő színvonalú munkakörnyezet és eszközök
  • Szakmai továbbképzés

Munkavégzés helye:

  • B. Braun Avitum Hungary Zrt. Budapest, II. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1023 Felhévízi utca 5.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva küldje el Dékány Adrienn HR munkatárs részére.