Nemzetközi cégcsoport magyarországi tagjaként készülékeink a szabadidő kellemes eltöltését biztosító lakókocsikba és lakóautókba vannak beépítve, abszorpciós készülékeink a szállodai igényeket elégítik ki.

Megnövekedett feladataink ellátásához minőségbiztosítási csapatunkba keresünk

Minőségbiztosítási mérnököt – Beszállítói minőségellenőrzés és MIR rendszerek

Feladatok:

  • A vállalat minőségbiztosítási rendszerének felügyelete, folyamatainak koordinálása és folyamatos fejlesztése.
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, reklamáció kezelés, az idegenáru ellenőrök szakmai irányítója: reklamációs értesítés, válogatás, zárolás, visszaküldés/jóváírás nyomon követése, helyesbítő és javító intézkedések felülvizsgálata, felszabadítás, reklamáció lezárása, selejtezés.
  • Minőségügyi mutatók, mérőszámok figyelemmel kisérése, javító-és megelőző intézkedések indítása.
  • Külső auditokra való felkészülés, aktív részvétel, tanúsító auditokon való részvétel. Minőségirányítási dokumentációk készítése.
  • Termékbevezetési projektekben való részvétel. Elsőminta folyamat vizsgálatok koordinálása.
  • Részvétel APQP folyamatban a stratégiai beszerzéssel együttműködve, javaslattétel a beszállítói rajzokon szereplő kulcs karakterisztikák meghatározására, a mintázás során benyújtandó dokumentumok meghatározása.
  • Az irányítási rendszerhez kapcsolódó oktatások megszervezése. Egyéb minőségügyi oktatások szervezése.

Akit keresünk

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik
  • AIAG PPAP 4 ismerete, 8Discipline és 5Why ismerete
  • Előny jelent az IATF 16949 ismerete, a VDA5 vagy AIAG MSA ver4 rendszerek ismerete
  • min. 3 év releváns tapasztalat
  • Angolul középfokú szinten kommunikál
  • Rugalmasság jellemzi, csapatjátékos

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Multinacionális, modern, új munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés, szakmai továbbképzések
  • Stabilitás, biztonság, megbecsülés

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Jászberény

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, szíveskedjen fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el.

Kapcsolattartó: Tóth Zoltán

Dometic Zrt. 5100 Jászberény, Necső telep 1.