• Folyamatosan fejlődő győri műanyagipari gyártó cégünk keres
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK-öt,

    minőségbiztosítási vezető helyettes perspektívával

    Feladatok:

    • Gyártási folyamatok felügyelete és fejlesztése minőségügyi szemszögből (fröccsöntés és szerelés)
    • Részvétel belső- és vevői auditok tervezésében és végrehajtásában
    • Belső- és külső reklamációk kezelése, intézkedések bevezetésének és hatékonyságának ellenőrzése, értékelése
    • Új termékek bevezetésének felügyelete
    • Minőségügyi dokumentációk elkészítésének irányítása (PPAP, FMEA, Ellenőrzési terv, stb.)
    • Kapcsolattartás a németországi anyavállalattal és a direkt vevőkkel

    Elvárások:

    • Felsőfokú műszaki végzettség
    • Alapos minőségbiztosítási ismeretek (ISO 9001, IATF 16949 és előny a VDA 6.3)
    • Többéves releváns munkatapasztalat FRÖCCSÖNTÉS területén
    • Kommunikációképes német nyelvtudás szóban és írásban alapkövetelmény
    • Határozottság, döntésképesség, valamint önálló munkavégzés

    Előnyt jelentenek:

    • Minőségbiztosítási szakirányú végzettség
    • IATF 16949 és/vagy VDA6.3 belső auditori végzettség
    • Angol nyelvismeret

    Amit kínálunk:

    • Hosszú távú perspektíva egy folyamatosan fejlődő, stabil cégnél
    • Megfelelés esetén előre lépési lehetőség "Minőségbiztosítási vezető helyettes" pozícióba
    • Önálló, felelősségteljes munkakör
    • Azonnali munkakezdés
    • Versenyképes jövedelem

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Gépészmérnök
    • Minőségbiztosítási mérnök
    • Villamosmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Győr

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor kérjük, hogy magyar és NÉMET nyelvű, szakmai önéletrajzát küldje el részünkre a "JELENTKEZEM" gombra kattintva, a pozíció pontos megnevezésével.