Biztos háttérrel rendelkező gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

MES MÉRNÖK

(15-9984)

pozícióba.

Feladatok:

  • Termelésirányítási rendszer implementálása;
  • A szoftver üzemeltetése, karbantartása;
  • Részvétel a MES rendszer fejlesztésében;
  • IT auditokon való részvétel;
  • A felhasználók támogatása, tréningek lebonyolítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai / műszaki végzettség (előny: mérnök-informatikus, műszaki informatikus);
  • MES rendszer karbantartásában és fejlesztésében szerzett néhány éves tapasztalat;
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk;
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Kiemelkedő jövedelem.

A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl / Nyugat-Dunántúl

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „15-9984”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.