LINARTECH AUTÓ KFT.

Társaságunk Toyota gépjármű márkakereskedés és szerviz, egy kecskeméti cégcsoport részeként végzi tevékenységét.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Mérlegképes könyvelő

Feladatok:

  • - számviteli-pénzügyi feladatok ellátása
  • - részvétel a napi pénzügyi és könyvelési munkában, adatrögzítésben
  • - beérkező számlák, banki bizonylatok kezelése, rögzítése, kontírozása
  • - kimenő számlák elkészítése
  • - bizonyos esetekben házipénztár kezelése
  • - számviteli bizonylatok kontírozása
  • - szállító és vevő folyószámla egyeztetések partnerekkel
  • - aktív részvétel a havi és éves zárási, riportálási folyamatokban
  • - belső és külső auditok segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • - számviteli, pénzügyi, adózási ismeretek, könyvelői végzettség
  • - középszintű számítógép-felhasználói (MS Office, illetve könyvelőprogram) ismeret
  • - magas fokú precizitás, határidők betartása
  • - önálló munkavégzésre való képesség
  • - problémamegoldó és kreatív, csapatban gondolkodó személyiség
  • - elkötelezettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Több éves könyvelői gyakorlat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Kiváló munka környezet, korszerű munkahely
  • Izgalmas, változatos munka,
  • Fejlődési lehetőség
  • Dinamikus csapat
  • Stabil háttér

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Mindszenti körút 43.

Fényképes önéletrajzot a fizetési igény megjelölésével a "jelentkezem" gombon keresztül várjuk.