Szeretnél egy piacvezető, dinamikusan fejlődő, egyedülálló szolgáltatással rendelkező cég csapattagja lenni? Munkaerő szálláshely-szolgáltatás profillal, kiemelkedő, közel 10 éves múlttal rendelkező cégünk MENEDZSER ASSZISZTENST keres, határozatlan időre. Ha szeretnél irodai, ám mégsem egyhangú munkát végezni olyan környezetben ahol szívesen fogadják ötleteidet, jelentkezz!

Menedzser asszisztens

Feladataid:

  • szolgáltatási igazgató napi munkájának támogatása
  • általános irodai adminisztrációs feladatok elvégzése
  • adatrögzítés, táblázatok szerkesztése, kimutatások naprakészen tartása
  • dokumentumok rendszerezése, lefűzése, archiválása
  • fénymásolás, szkennelés, laminálás, nyomtatás, eseti jelleggel iktatás
  • ajánlatok bekérése, megrendelések elküldése, beérkezett eszközök adminisztrációja
  • kollégák által használt munkaeszközök adminisztrálása, garanciális ügyintézések
  • osztályon belüli kommunikáció kézbentartása, koordinálása
  • egyéb ad hoc feladatok elvégzése

Elvárásaink:

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel magabiztos használata)
  • középfokú végzettség
  • precíz munkavégzés, pontosság, igényesség
  • jó szervező képesség
  • együttműködési készség
  • nyitottság
  • hatékony kommunikáció
  • B kategóriájú jogosítvány (vezetésben megszerzett rutin)

Jelölt személyes tulajdonságai:

  • szívesen végez adminisztratív munkát
  • képes önállóan dolgozni
  • csapatban is jól érzi magát

Állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • irodai munkában szerzett tapasztalat
  • számlázó, raktárkezelő-, készletkezelő szoftver használata
  • internetes oldal adminisztrációjában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • motivált, fiatalos csapatszellem
  • együttműködő munkahelyi légkör
  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
  • biztos munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Személyi asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy küldj fényképes önéletrajzot.