Az MAN Truck & Bus SE egyike Európa vezető haszongépjámű-gyártóinak és szállítási megoldásokat nyújtó vállalatainak. Termékportfóliója magába foglalja a kis-és nagyteherjárművek, autóbuszok, dízel és gázmotorok, valamint a személy-, és áruszállításhoz kapcsolódó szolgáltatásokat.
Az MAN Truck & Bus a TRATON Csoport tagja, világszerte több mint 36.000 munkavállalót foglalkoztat.
Célunk, hogy napról napra leküzdjük határainkat, és folyamatosan fejlesszük technológiailag úttörő termékeinket. Egy karrier az  MAN Truck & Bus-nál számtalan lehetőséget kínál arra, hogy ennek a változásnak Ön is a részese lehessen.  Tisztelet, csapatszellem, eltökéltség, ügyfélközpontúság és becsületesség – ezek azok a vállalati értékek, amelyeket dolgozóink az MAN-nél megtapasztalhatnak.
Az ötletek lelkesítenek. A változások előre visznek.
Az MAN Truck & Bus SE magyaroszági vállalata,
az MAN Kamion és Busz Kereskelelmi Kft.  felvételt hirdet győri kirendeltségére az alábbi
pozícióba:

részmunkaidős, MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ szerviz-asszisztens

Főbb feladatai:

  • Közreműködés a telephely és szerviz adminisztratív ill. pénztárosi feladatainak ellátásában
  • Statisztikák készítése
  • Telefonok fogadása, kollégák kapcsolása, ügyfelekkel, partnerekkel valamint beszállítókkal való kapcsolattartás és kommunikáció
  • Egyéb ad-hoc jellegű egyszerűbb feladatok és helyettesítések ellátása

Elvárások:

  • Megváltozott munkaképességet igazoló okmány
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, (Excel, Outlook, Word)
  • Önálló, precíz és proaktív munkavégzés,
  • Ügyfél orientáltság, együttműködés a társágazatokkal,
  • Megbízhatóság

Előny:

  • Német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Biztos, stabil multinacionális háttér, kiváló munkakörülmények
  • Cafeteria
  • Próbaidő után dolgozói iPhone-program
  • Részmunkaidős munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Megváltozott munkaképességű

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr

Amennyiben a fent említett munkakör felkeltette érdeklődését és rendelkezik a szükséges feltételekkel (megváltozott munkaképességet igazoló határozat v. REHAB kártya!), FÉNYKÉPES önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombon keresztül várjuk.