E.M.E. Kft.

Mechanical engineer

Főbb feladatok, munkák:

-Az anyagkódok, az alkatrészlisták és a termékek gyártási ciklusainak létrehozása, kezelése, karbantartása
- A gyártási technológiák hangolása a vállalatirányítási rendszerben
- A műszaki dokumentáció kezelése.
- Termelési és minőségirányítási támogatás
- Az elektromos motorok tesztelési területén áttekintés, mérések végrehajtása, mérési adatok feldolgozása és archiválása
- Kapcsolattartás és információcsere a partnerekkel (vevői beszállítókkal és testvércégekkel) a műszaki és minőségirányítási hiányosságokról
- Együttműködés az ügyfél- és beszerzési kapcsolattartókkal (technikai kérdések tisztázása).

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Jó kommunikációs készség angolul
- Pontosság
- 2+ éves mérnöki tapasztalat

Amit kínálunk:

- teljes munkaidős foglalkoztatás
- bejárás támogatása
- bónusz
- versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

8831 Nagykanizsa, Csengery út 125.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja angol nyelvű önéletrajzát!