Nemzetközi kereskedelmi és gyártó cég ügyfelünk, amely több, mint 50 országban van jelen világszerte a csomagolóanyag gyártásban és a textiliparban, az alábbi munkakörbe keres tapasztalt jelöltet:

Logisztikai és szállítmányozási specialista

Fő feladatok:

  • Külföldi és hazai ügyfélkapcsolatok kezelése
  • Szállítmányok nyomon követése
  • Árajánlatok elkészítése
  • Tengeri szállítmányozási folyamatok szervezése és nyomon követése
  • Fuvarokmányok ellenőrzése

Elvárások:

  • Szervezett és pontos munkavégzésre való képesség
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Logisztikai ismeretek és tengeri szállítmányozási ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett 3-5 év tapasztalat

Amit a cég kínál

  • Hosszútávú munkalehetőség nemzetközi csapatban és ügyfélkörrel
  • Versenyképes juttatások
  • Változatos feladatkör és önállóság

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Szállítmányozó

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, angol nyelvű szakmai önéletrajzát várjuk.