Fuvarszervezési asszisztens

  • Cég neve

    INSPIRÁCIÓ Kft.

  • Munkavégzés helye

    9024 Győr

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Nemzetközi közúti fuvarok szervezése
  • Kapcsolattartás a szállítokkal, gépkocsiviezetőkkel
  • Gépkocsik optimális kihasználtságának szervezése
  • Fuvarozással kapcsolatos feladatok elsajátítása, alkalmazása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Fuvarbonyolításban szerzett minimális tapasztalat
  • Aktív nyelvtudás- angol- nyelv középfokú ismerete
  • Kommunikatív, proaktív személyiség
  • Megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Szakmai tapasztalat nemzetközi fuvarszervezésben
  • Fuvarozói piac mélyreható ismerete
  • Számítógépes és szakmai szoftverek ismerete (MS Office, szállítmányozói szoftverek felhasználói szintű ismerete, stb.)
  • Angolon kívül egyéb idegennyelv-tudás
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • új ötletetekre és kreativitásra nyitott munkáltató
  • hétfőtől-péntekig 8 órás munkavégzés
  • modern és családias munkakörnyezet
  • folyamatos segítségnyújtás a betanulási folyamatokban
  • rugalmas vezetői hozzáállás
  • jó hangulatú és támogató csapat

Céginformáció

A Győrben működő, főleg ömlesztett áru fuvarozásával és fuvarszervezésével foglalkozó cég keres
fuvarszervezési asszisztens munkatársat.
A cég nemzetközi fuvarozás területén főként Olaszország irányába szervez szállításokat.

Kérem jelentkezzen "registration.inspiracio" magyar oldalom!