Senior légi szállítmányozási ügyintéző

  • Cég neve

    HGL Group Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Meglévő partnerekkel való aktív és professzionális kapcsolattartás, ügyfélkör bővítése
  • Légi szállítmányozással összefüggő szervezési és adminisztratív feladatok
  • Szállítási megoldások és árajánlatok készítése
  • Piaci ismereteink fejlesztésének/bővítésének érdekében különös figyelem fordítása ügyfeleink és partnereink visszajelzéseire

Elvárások

  • 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Amerikai és angol nyelv rendszeres, napi szintű használata írásban és szóban egyaránt
  • Számítógépes ismeretek (CCS ismerete előny)
  • Önállóan is képes hatékonyan dolgozni, de ugyanakkor jó csapatjátékos is
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Pozitív hozzáállású, proaktív személyiség
  • Rugalmasság, gyors helyzetfelismerő és döntéshozatali képesség, tapasztalat sürgős feladatok ellátásában
  • Eredmény és ügyfél orientált gondolkodásmód

Előnyt jelent

  • több nyelv ismerete
  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatás megállapodás szerint
  • Hosszú távú biztonság, stabil vállalati háttér, folyamatosan növekvő cég
  • Családias és hosszú évek óta összetartó csapat
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Változatos feladatok, szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőség – építsd velünk a jövőd!
  • Rugalmas munkavégzés – családbarát munkaadóként a HGL megérti az igényeid: nekünk is van családunk, kisgyermekünk és háziállatunk (irodában is)
  • Esetenként otthoni munkavégzési lehetőség (home office)

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Szívesen dolgoznál Magyarország egyik legdinamikusabban növekvő logisztikai vállalatánál? A HGL Group Hungary Kft. közel 30 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú, minden áruszállítási ágazatban aktív nemzetközi és belföldi szállítmányozó vállalkozás. Büszkék vagyunk elkötelezett, évtizedek óta együtt dolgozó csapatunkra, és az általunk felhalmozott egyedülálló szakmai tudásra és tapasztalatra. Hiszünk benne, hogy üzleti sikereinkhez minden kollégánk kiváló munkája hozzájárul. A HGL Group a speciális igényű szállítási feladatokra fókuszálva lett több különböző szállítmányozási szegmens meghatározó piaci szereplője.

Légy a csapatunk tagja légi szállítmányozási projektekben

A rugalmasság és a kreativitás kulcsfontosságú a HGL sikere szempontjából annak érdekében, hogy folytathassuk csapatunk dinamikus bővítését, és további sikereket érjünk el a logisztikai iparban.
Ha úgy érzed, Te vagy az, akit keresünk, küldd el önéletrajzodat és bruttó bérigényedet a "Jelentkezem" gombra kattintva.