Légi szállítmányozási szakértő

  • Cég neve

    Pannonjob Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Eddig megszerzett tudásod kamatoztatnád egy nagy múlttal rendelkező neves vállalatnál? Biztos karrierútra, szakmai kihívásokra és további fejlődési lehetőségre számíthatsz!
Angol nyelvtudásod rendszeresen használhatod és a betanulási idő után a hibrid munkavégzés adott. Keressük partnerünk szakmai kihívásokra nyitott, elkötelezett új kollégáját
Airfreight specialist-

munkakörben

Feladatok:

  • Elsődleges kapcsolattartóként az ügyfelek felől érkező megbízások fogadása és rögzítése a rendszerben
  • Légi szállítmányok befoglalása, megszervezése és folyamatos figyelemmel kísérére
  • A szállítmányok státuszával kapcsolatos információk kommunikálása az ügyfél felé
  • Az esetlegesen felmerülő problémákkal szemben gyors, azonnali javító és megelőző tevékenység megtétele vagy kezdeményezése
  • Az egyes állomásokkal, régiókkal és control tower egységekkel való rendszeres kapcsolattartás
  • Eseti árajánlat kiadása az ügyfél részére

Elvárások:

  • Legalább 1-3 éves tapasztalat légi szállítmányok szervezésében
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás
  • Nyitottság az újra, rugalmasság és tanulékonyság

Előnyök:

  • CargoWise irányítási rendszer ismerete
  • DGR végzettség és/vagy tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Motiváló munkakörnyezet a világ vezető logisztikai vállalatánál
  • Home office lehetőség
  • Hosszútávú lehetőség, személyre szabott fejlődési tervvel
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Modern, jól felszerelt iroda, masszázsfotel, pihenő szoba, ping-pong asztal, vízautomata

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest + home office

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Szállítmányozó

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a honlapunkon tekinthető meg.