Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

IRÁNYÍTSD AZ ÉLETED! IRÁNYÍTSD A LÉGTERET!

Szereted a kihívásokat? El tudod képzelni magad, ahogy monitorok, rádiók és radaradatok high-tech világában irányítod a több száz tonnás repülőóriásokat?
Akkor nálunk a helyed, légy tagja az ország légi forgalmát irányító csapatnak!

Amit kínálunk:

Hazai és külföldi szakmai képzések,
folyamatos fejlődés. Biztos és hosszú távú
munkalehetőség, átlagon felüli életszínvonal.

Jelentkezési feltételek:

  • Európai uniós állampolgárság
  • Anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás
  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Államilag elismert „C” típusú (komplex) középfokú angol nyelvvizsga, vagy azzal egyenértékű bizonyítvány
  • Betöltött 20. életév
  • Büntetlen előélet
  • Aki korábban még nem írt FEAST tesztet a Hungarocontrol-nál.

Elbírálásnál előnyt jelent

  • Felsőfokú (főiskola, egyetem) iskolai végzettség
  • A polgári légi közlekedés területén szerzett érvényes szakszolgálati engedély

A jó légiforgalmi irányító

  • magabiztos, kiegyensúlyozott és felelősségteljes
  • képes gyorsan dönteni
  • átlagon felül bírja a stresszt és a monotóniát
  • jó koncentrációs készséggel rendelkezik
  • képes egyszerre több dologra figyelni, akár huzamosabb ideig is
  • jó problémamegoldó
  • igényli a folyamatos fejlődést
  • képes és akar csapatban dolgozni
  • szereti a szakmáját és elkötelezett.

Jelentkezéskor a következőket kérjük

  • Önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Iskolai végzettséget igazoló okiratok másolata
  • Nyelvvizsga bizonyítványok másolata

Munkavégzés helye:

Budapest

JELENTKEZZ MOST a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával:

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Légiforgalmi irányító
  • Rövid pozíció név: Légiforgalmi irányító
  • Hirdető cég: HungaroControl Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Hazai és külföldi szakmai képzések, folyamatos fejlődés. Biztos és hosszú távú munkalehetőség, átlagon felüli életszínvonal.
  • Elvárások: Európai uniós állampolgárság Anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás Legalább középfokú iskolai végzettség Államilag elismert „C” típusú (komplex) középfokú angol nyelvvizsga, vagy azzal egyenértékű bizonyítvány Betöltött 20. életév Büntetlen előélet Aki korábban még nem írt FEAST tesztet a Hungarocontrol-nál.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Magyar
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-20
Állás, munka még: HungaroControl Zrt.>