DEBRECENI MECHANIKAI MŰVEK Kft.

Lakatosüzemi mInőségbiztosítási munkatárs

Feladatok:

    Debreceni gépgyártó cég lakatos-hegesztő üzemébe keres

    Minőségbiztosítási munkatársat.

    Feladatok:

    - Mezőgazdasági gépalkatrészek lakatosipari területen történő gyártási folyamatának minőségügyi felügyelete,

    - első darab-, gyártásközi-, végellenőrzések elvégzése, dokumentálása,

    - folyamatos kapcsolattartás a gyártási folyamatban résztvevőkkel,

    - minőségügyi tevékenység biztosítása a ISO 9001 és ISO 14001 minőségirányítási rendszerekkel, valamint a vevői követelményekkel összhangban

    - auditokban való részvétel

    - mérőgépek kezelésének betanulása, használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Elvárások:

    Lakatos-, hegesztőipari terület ismerete

    önálló munkavégzés

    agilitás, szorgalom, pontosság és megbízhatóság

    felhasználó szintű informatikai ismeret, vállalatirányítási rendszer ismerete

    lakatos, hegesztő szakterületen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat;

    ISO 9001 és ISO 14001 minőségirányítási rendszerek ismerete;

Amit kínálunk:

    - bejelentett szerződéses munkaviszony

    - versenyképes fizetés

    - határozatlan idejű munkaszerződés

    - hosszú távú munkalehetőség

    - 8 órás munkaidő
    - fiatalos csapat, modern munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4030 Debrecen, Híd utca 4.