Állások, munkák és állásajánlatok

59 db találat
  • Utaskoordinátor

    1075 Budapest, Rumbach Sebestyén utca 19-21.
  • Csőszerelő

    Országosan bárhonnan végezhető
    főként nyomó-pvc rendszerek kiépítése gépészeti szerelés Villanyszerelési tapasztalatot előnyként értékeljük.Kezdés: azonnalMunkavégzés helye: országosan, Dunaharaszti központtal
  • Lakatos

    Mátranovák
    Acélszerkezeti részegységek (vasúti forgóvázak) összeállítása
  • Szerelő lakatos

    Budapest
    különféle méretű vízszivattyúk, turbinák, átrakó berendezések, szerelése
  • Acélszerkezeti lakatos

    Budapest
    Különféle méretű vízszivattyúk, turbinák acélszerkezeteinek gyártása
  • Lakatos

    8000 Székesfehérvár, Köles utca 5.
    Szerkezeti elemek készítése, acél- és fémszerkezetek előgyártása, készítése, javítása, szerelése műszaki dokumentációk alapján egyszerű gépészeti műszaki rajzok olvasása alapmérések, elvégzése, ellenőrzése a munkadarab forgácsolás nélküli hidegala.
  • Hegesztő lakatos

    2120 Dunakeszi, Repülőtéri utca 1.
    Főbb feladatok: AWI/CO2 hegesztési és lakatos munkák elvégzése műszaki rajzok alapján Acél, alumínium és rozsdamentes acél fémszerkezetek szükséges alapanyagának előkészítése, anyagmozgatása, összeáll.
  • Lakatos

    7630 Pécs, Álmos utca 3.
    A Treszner Kft. hosszútávú munkára keres gyakorlottlakatos kollégát csapatába.Amit biztosítunk:-stabil munkahely-versenyképes fizetés-jól felszerelt munkakörnyezet
  • Szerkezetlakatos

    9027 Győr, Reptéri út 3.
    Győri telephelyünkre szerkezetlakatost keresünk, festőkeret gyártási munkákhoz. Hegesztési tudás, rajzolvasás feltétel,
  • Karbantartó Karriertipp!

    4031 Debrecen, Kígyóhagyma utca 3.
    Automatizált PLC vezérelt gyártóberendezések és gépek megelőző karbantartása, rendelkezésre állásának biztosítása Napi termelés folyamán felmerülő meghibásodások elhárítása, a későbbi hasonló jellegű meghibásodások megelőzése Új gyártógépek üzembe helyezésének.
  • Karbantartó szerviztechnikus

    Rugalmas munkavégzési hely
    Kaputechnikai termékek telepítése, szervizelése napi szinten, több külső helyszínen (hibakeresés, hiba megállapítása, hibajavítás)
  • Lakatos

    2120 Dunakeszi, Pallag utca 49.
    Lakatos munkák elvégzése, műszaki rajz alapjánHegesztői feladatok ellátásaFém megmunkálási feladatok ellátása
  • Géplakatos

    2700 Cegléd Nagyközép út 11503/3.
    Célgépek vas szerkezetének rajz alapján történő legyártása, hegesztése, festése Célgépek mechanikai szerelése
  • Karbantartó - lakatos

    8200 Veszprém, Kistó utca 9.
    Feladata a gyár termelő és kiszolgáló gépeinek javítása, karbantartása, felújítása, fejlesztése A karbantartási tervben meghatározott és a gépenkénti karbantartási utasításokban előírt ellenőrzések, karbantartások és azok dokumentálásának folyamatos végrehajtása
  • Automatizálási specialista

    2510 DOROG, IPARI PARK 0298/7. egyéb HRSZ.
    újonnan telepített cellákban robotok üzemeltetése ciklusidők folyamatos javítása cellák működésének optimalizálása
  • Karbantartó lakatos (4 műszakos)

    9700 Szombathely, Zanati út 26.
    gépjavítási, gépkarbantartási munkák végzése esetleges gépi meghibásodások gyors szakszerű javítása cserealkatrészek javítása, felújítása a műszaknapló pontos vezetése, hiányzó alkatrészek, meghibásodások dokumentálása gépek, gépegységek és.