Állások, munkák és állásajánlatok

Találatok (6645 db)
  • SZÍRIUSZ TRADE BT. - Állás, munka

              Eladó / pénztáros, árufeltöltő

    Budapest XIII. kerület Ipoly u. 1-3.
    - árufeltöltés, - vásárlók udvarias kiszolgálása, - az üzlet rendben, tisztán tartása. - pénztárosi feladatok
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    140 000 Forint
  • BIKER KFT - Állás, munka

    Területi képviselő

    Budapest
    Cégünk ügyfeleivel való kapcsolattartás, a termékek értékesítéseA partnerek eredményességének folyamatos javításaRendelések generálása, felvétele és kezeléseRaktári feladatok ellátásaÜgyfelek magas színvonalú kiszolgálásaÜzletmenettel...
  • Abriso Hungary Kft - Állás, munka

              Gépkezelő

    9600, Sárvár Ikervári utca 40.
    Légpárnás extruder kezelése,alapanyag utántöltés,csomagolás.
    220 000 Forint
  • REDUKTOR Kft. - Állás, munka

              Műszaki ügyintéző

    Győr 9027 Reptéri u. 3.
    A forgalmazott termékek alapos megismerése Az eladással foglalkozó mérnök kollégák támogatása. Egyszerűbb ajánlatok készítése, esetenként kapcsolattartás a partnerekkel Beérkező termékek mennyiségi és minőségi átvétele. Hajtóművek és...
  • KFC - Állás, munka

    Éttermi dolgozó - Corvin Pláza

    1083 Budapest, Futó utca 37-45. Corvin Pláza
    Kasszás, konyhás, csomagoló és/vagy lobbis pályán dolgozni Vendégeket energikusan és vidáman kiszolgálni Csapattagokkal jó hangulatban, közösen dolgozni Saját munkaterületed tisztaságát fenntartani Pontosan és precízen dolgozni
  • PSV-HOLDING Kft. - Állás, munka

    Adminisztratív munkakör

    Budapest 13.kerület
    Felszámolószervezet adminisztratív munkaerőt keres irodai adminisztrációs feladatokra. Postai előkészítés, postázás, iktatás, szkennelés, iratrendezés, levelezés.
  • Bognár és Társa Kft. - Állás, munka

    Gyártástechnológus/Gyártástámogató mérnök

    Szolnok, 5000 Gáz út 1.
    Gyártási folyamatok előkészítése,
  • VT METAL Kft. - Állás, munka

    Méréstechnikus kollégát

    8000, SZÉKESFEHÉRVÁR BERÉNYI 72-100..
    A mérési feladatok kivitelezése és kiértékelése a mechanikai mérőlaborban található mérőeszközökkelJegyzőkönyvezése, kiértékelése - beleértve a gyártásközi, bejövő áruellenőrzéstKözreműködés az üzemi mérőeszközök ellenőrzésében és...

Figyelem!

A lakhatási támogatást nyújtó ajánlatokat területi szűrés nélkül listázzuk.

A területi beállítás csak a lakhatási támogatás paraméter kikapcsolása után változtatható meg újra!

Keresés finomítása

kategória

lakóhely (megye, város)

az ön végzettsége

az ön nyelvismerete

az ön tapasztalata

foglalkoztatás jellege

cégméret

Beállítások