Trenkwalder Kft.

Partnerünk egyedi tervezésű rozsdamentes acél tartály jellegű berendezések gyártásával foglalkozik. Dél-Pest megyei telephelyén,Cegléden dinamikusan fejlődik és bővül.

Lakatos

Főbb feladatok, munkák:

  • Tartályok gyártása közben fellépő lakatos munkák elvégzése
  • Műszaki számolások megoldása
  • Munkaterület tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakmunkás lakatos végzettség, vagy releváns lakatolásban szerzett tapasztalat
  • 2 műszakos munkarend, valamint az alkalmankénti szombati túlórák vállalása
  • Előny a rozsdamentes acél szerkezetek gyártásában szerezett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés a térségben
  • 13. valamint 14. havi fizetés!
  • Cafetéria és mozgó bónusz
  • Azonnali kezdési lehetőség partnerünk SAJÁT állományában
  • Bejárás támogatása : 15.-/ km gépjármű esetén; MT szerinti támogatás tömegközeledés esetén

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Cegléd