Az  1991-ben alapított MKB-Euroleasing az MKB Pénzügyi Csoport gépjármű- és eszközfinanszírozási leányvállalata, mely mára meghatározó szereplőjévé vált a lízingpiacnak. Univerzális lízingvállalatként valamennyi eszközfinanszírozási szegmensben aktív,  a piac top három szereplőjének egyike.

A 2017-es év Legjobb Munkahely díjának büszke tulajdonosaként dinamikus, fiatalos csapatába jelenleg az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

KÖVETELÉSKEZELÉSI OSZTÁLYVEZETŐ-HELYETTES

Feladat:

  • Rendszerfejlesztéshez kapcsolódó feladatok megfogalmazása, tesztelése;
  • Részletfizetési megállapodások megkötése, nyomon követése;
  • Ügyfelekkel kapcsolattartás;
  • Külső megbízottakkal kapcsolattartás;
  • Szerződés megszűnéshez kapcsolódó események kezelése (Totálkár, Lopáskár, Felmondás);
  • Követeléselőíráshoz kapcsolódó folyamatok kezelése, fejlesztése;
  • Külső megbízottaktól beérkező számlák ellenőrzése;
  • Osztályvezető helyettesítése (operáció);

Elvárások:

  • Követeléskezelés területén szerzett legalább 5 éves tapasztalat;
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség;
  • Excel, Word készség szintű ismerete;
  • jó kommunikációs- elemző és problémamegoldó készség;
  • hatékony konfliktuskezelés;
  • kombinatív készség, kreativitás, proaktivitás;
  • Rendszerszintű gondolkodás;

Előny:

  • Folyamatfejlesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • határozatlan idős, 8 órás alkalmazotti jogviszony;
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, a teljesítmény elismerése;
  • színvonalas, modern munkakörnyezet;
  • alapbér + bónusz + juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Projektmenedzsment
  • Követelés kezelés, Behajtás

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület, Lőportár u. 24.

Egyéb: Kizárólag bérigényt tartalmazó pályázatok kerülnek elbírálásra!

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet,

  • kérjük olvasd el weboldalunkon az „Álláshirdetésre jelentkezők részére szóló adatkezelési tájékoztatónkat” ,
  • majd küldd el szakmai önéletrajzodat a jelentkezem gombon keresztül.