Könyvelő – Teljes körű könyvelés

Feladatok

  • Könyvelési feladatok teljes körű ellátása (szállítói, vevő számlák, tárgyi eszköz, adók, elhatárolások)
  • Bank könyvelés
  • Adóbevallások összeállítása, adatszolgáltatások elkészítése, adófolyószámlák egyeztetése
  • Statisztikák készítése
  • Számviteli és adózással kapcsolatos tanácsadás az üzleti divízió részére
  • Belső szabályzatok elkészítése, aktualizálása
  • Adózási szabályok változásainak nyomon követése
  • Kapcsolattartás bankkal, hatóságokkal, könyvvizsgálóval
  • Éves beszámoló összeállítása, számviteli riportok elkészítése, ellenőrzése

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Adótörvények alapos ismerete
  • Releváns számviteli tapasztalat
  • Vállalati oldalról hozott tapasztalat (kkv)
  • Megbízhatóság
  • Önálló, határozott, proaktív, rugalmas személyiség, aki egyénileg és csapatban is kiválóan tud dolgozni a határidők betartásával
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol vagy német nyelv ismerete
  • Veszprém és környéke lakhely

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Többrétű, változatos munka
  • Rugalmas, családbarát munkarend, dinamikusan fejlődő fiatal csapat
  • Rendezett munkaügyi kapcsolatok
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások

Bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém, Ádám Iván u. 2.