Junior könyvelő / Könyvelő

  • Cég neve

    KPMG TANÁCSADÓ KFT.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • cégek teljes körű könyvelési feladatainak ellátása (vevő- és szállítói számlák, elhatárolások, tárgyi eszközök, banki tételek, egyéb vegyes tételek),
  • zárások és beszámoló önálló vagy kis segítséggel történő elkészítése, könyvvizsgálati anyagok összeállítása,
  • pénzügyi kimutatások, riportok és adóbevallások magyar számviteli és adójogszabályoknak megfelelő elkészítése.
  • juniorabb kollégák támogatása, feladatok feléjük történő delegálása és azok ellenőrzése, kisebb projektek vezetése és könyvelési feladatok megszervezése.
  • eseti jelleggel on-site ügyfélprojecteken való részvétel.
  • aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel, társterületekkel – szükség esetén utazás belföldön.
Iparág-specifikus szolgáltatásokkal segítjük az ügyfeleket az értékteremtésben és a kockázatok kezelésében. Változatos ügyfél portfóliónknak köszönhetően a telekommunikáció, az energetika, IT, pénzügy világában vagy épp a sportszektorban szerezhetsz életre szóló tapasztalatokat és dolgozhatsz jövőbe mutató projekteken.

Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

  • főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel (előny: pénzügy/számvitel szak) vagy mérlegképes könyvelői képzést végzel/végeztél,
  • minimum 1-2 éves teljes körű, magyar számviteli törvény szerinti könyvelésben szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel, amely magában foglal éves zárási és beszámoló készítési feladatokat is.minimum középszintű az angol nyelvtudásod írásban és szóban egyaránt,
  • adóbevallások készítésében szerzett tapasztalattal is rendelkezel, magyar adójogszabályok ismeretével.
  • angol nyelvtudásod minimum középszintű írásban és szóban egyaránt.
  • ügyfélközpontú szemlélet jellemez, rugalmas vagy és jól tudsz csapatban dolgozni.
  • alapos, megbízható, részletorientált, pontos munkavégzés jellemez.
  • előny: SAP, Navision vagy Business Central köyvelőprogram, IFRS ismerete.

Mit ajánlunk számodra?

  • Hosszútávú karrierlehetőség egy dinamikusan növekvő, nemzetközi környezetben
  • Változatos és egyre bővülő szakmai feladatok állandó ügyfelek vagy eseti projektek során.
  • Fiatalos és motivált csapat
  • Rugalmas munkaidő törzsidő által (9:00-15:00).
  • Széleskörű otthoni munkavégzési lehetőség.
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség.
  • Versenyképes bérezést és juttatások,
  • Tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőség.
  • Jóllétet támogató szolgáltatások (magánegészségügyi ellátás, sportolási lehetőségek, mentális jóllét program, coaching).

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.