Normbenz Magyarország Kft.

Csatlakozzon hozzánk

Könyvelő (vegyes feladatkör)

pozícióba!

A Normbenz Magyarország Kft. a magyarországi LUKOIL Töltőlállomások üzemeltetője.
Jelenleg 77 töltőállomáson szakképzett és ügyfélbarát csapatával várja vevőit, minőségi üzemanyagok teljes kínálatával, gazdag shop kínálattal és fimon kávéval.

Főbb feladatok, munkák:

Fő feladatok és felelősségek:
1. Szállító számla könyvelő

  • bejövő számlák ellenőrzése és határidőre történő könyvelése (PO-s és FI számlák) SAP-ban US GAAP és magyar főkönyv szerint
  • Szállítói számlák pontozása
  • Részvétel a havi zárásokban
  • Egyeztetés és együttműködés a főkönyvi könyvelőkkel és az adó könyvelővel

2. Nem üzemanyag jellegű termékszámla könyvelő

  • Papíralapú és elektronikus shop számlák ellenőrzése, feldolgozása (készlet egyeztetése) és könyvelése
  • Szállítokkal való folyamatos kapcsolattartás, hibás számlák reklemációja, ár-egyeztetés, folyószámla-egyeztetés
  • Problémás (maunális és elektronikus) számlák könyvelése, reklamáció kivizsgálása (bevételek ellenőrzése)  javítás után
  • SAP rendszerben keletkezett hibák felismerése, javíttatása
  • Shop számlák archiválása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés vagy képesített számviteli  ügyintéző képesítés
  • Készségszintű MS Office (Word, Excel), SAP használata
  • Jogszabályi ismeretek
  • Minimum 5 év  szakmai gyakorlat
  • Jó interperszonális készségek (csapatmunka, kommunikációs készségek)
  • Analitikus, lényegretörő gondolkodás, racionális problémamegoldás
  • Részeletekre figyelés, pontosság, türelem
  • Monotónia éa stressztűrő képesség
  • Terhelhetőség
  • Precíz, pontos, határidőket betartó munkavégzés
  • Eredmény orientáltság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

 Több mint 5 éves szakmai gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkába állási lehetőség
  • Könnyen megközelíthető munkahely Budapest bevárosában
  • Hosszútávú, stabil munkáltató
  • Családias légkör, fiatalos, összetartó csapat
  • Részleges távmunka lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

1068 Budapest, Benczúr utca

Kérjük küldje el részünkre szakmai Önéletrajzát!