Dinamikusan fejlődő vendéglátó ipari cég munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Könyvelő – Sales Accountant

Feladatok, munkakör:

  • Részvétel a havi és éves zárási folyamatban, egyéb könyvelési és pénzügyi folyamatok támogatása
  • Az éttermek üzleti folyamatainak támogatása, számviteli elszámolások fejlesztése
  • Értékesítéshez kapcsolódó pénztárelszámolások ellenőrzése, könyvelésre történő előkészítése
  • Értékesítési folyamathoz tartozó bejövő számlák (pl. jutalékok, kezelési költségek) ellenőrzése, kontírozása és könyvelése
  • Értékesítési folyamathoz tartozó pénzbefolyás egyeztetése a pénztárelszámolásból előírt összegekhez, technikai számlák egyeztetése
  • Bankkivonatok kontírozása, könyvelésre történő előkészítése és könyvelése

Követelmények:

  • Középfokú számviteli vagy pénzügyi végzettség
  • Számviteli-pénzügyi területe hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Minimum 2 éves könyvelési tapasztalat
  • MS Office ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, precíz és lelkiismeretes munkavégzés
  • Felelősségérzet a munkakörébe tartozó teljes munkafolyamatért

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatások
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1138 Dunavirág utca 2-6.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.