A Richard Fritz Kft. - a Sisecam Csoport tagjaként - egy nemzetközileg elismert vállalat.
…de ez a honlapunkról úgy is kiderül. Amit viszont érdemesnek tartunk kiemelni, hogy:

- ha valóban szereted a könyvelő szakmát, nálunk van egy nagy előnye: a cég méretéből adódóan nem csak egy kis szegletével, hanem átfogóan foglalkozhatsz vele
- vannak időszakok, például a rendszeres zárások, amikor feszültebb a hangulat, de ha a mostani csapathoz csatlakozol, biztos, hogy együtt könnyedén vesztitek az akadályokat, és kérdéseidet, ötleteidet bátran megoszthatod kollégáiddal
- 2013 óta - mely egy fontos mérföldkő volt a cég életében - folyamatosan azon dolgozunk, hogy ne csak termékkínálatunkban, de működésünkben is nemzetközi színvonalat biztosíthassunk, ebben velünk együtt fejlődhetsz és díjazzuk is az ötleteidet
- nem utolsó sorban, ha hozzánk jársz dolgozni, elkerülheted a reggeli és délutáni dugókat – nem viccelünk, ha nem hiszed, járj utána

Ha Pesten kívül keresel munkát és szeretnél egy nemzetközi vállalatnál dolgozni, olvasd el az álláshirdetés részleteit, mert az aszódi leányvállalatunk csapatának bővítéséhez éppen új kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Új kolléga feladatai közé tartozik:

  • Elhatárolások könyvelése
  • Költségszámlák könyvelése
  • Tárgyieszközök nyilvántartása és könyvelése
  • Részvétel a havi és éves zárásokban
  • Kapcsolattartás adóhatósággal, ügyfelekkel

Szükséges szakmai és személyi kompetenciák:

  • Felsőfokú, mérlegképes könyvelői végzettség – ha most végzel, akkor is érdemes jelentkezned
  • Aktív, minimum középfokú angol nyelvtudás – mert az anyacéggel és ügyfelekkel angolul kommunikálunk
  • Pontosság, precizitás, felelősség vállalás – ami ebben a szakmában elengedhetetlen

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • SAP ismerete
  • Min. 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • munkába járás támogatása (gépkocsi esetén 15 Ft/ km, tömegközlekedés esetén 100%)
  • béren kívüli juttatás (SZÉP kártya cafeteria)
  • negyedéves bónusz (akár az éves fizetésed 10%-a)
  • ötletdíj (ami a cégnek megtakarítás, neked haszon)
  • rugalmas munkaidő törzsidővel
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség egy valóban fejlődő nemzetközi vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Aszód

Jelentkezés angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajz beküldésével.

Elérhetőségi adatok:
Kapcsolattartó: Juhász Adrienn HR Specialista
Cím: 2170, Aszód, Pesti út 19/a., Pest megye (Budapest)