EU által finanszírozott beruházások menedzsmentjével foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégcsoport állást hirdet

KÖNYVELŐ

munkakörben. Várjuk legalább 3 éves tapasztalattal, illetve pénzügy-számviteli főiskolai, vagy ezzel egyenértékű végzettséggel rendelkező munkavállalók jelentkezését, teljes munkaidős állás betöltésére.

Főbb feladatok:

  • Bank, pénztár, kimenő, bejövő számlák, „vegyes” bizonylati tételek könyvelése
  • Pénztár bizonylatolás elvégzése (könyvelő programból)
  • Vevői és szállítói folyószámlák egyeztetése
  • Adóbevallások elkészítése (az un. 08 bevallás kivételével)
  • KSH statisztikák elkészítése
  • A könyvelési nyilvántartásokon alapuló vezetői információk előállítása jellemzően Excel táblázatok formájában
  • Főkönyvelő munkájának támogatása éves beszámolók készítése során

Elvárások, igényelt képességek:

  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • Vállalkozási szakterületen szerzett legalább 3 éves szakmai (könyvelői) tapasztalat az analitikus és a főkönyvi könyvelésben
  • Alapvető szakmai és adójogszabályok ismerete. (Számvitelről szóló törvény; Áfa; Tao.; Art.; Air.; helyi adók; Szja.; Itv.; Ptk.)
  • AbevJava Általános Nyomtatvány Kitöltő (ÁNyK) ismerete
  • MS Office (Excel, Word, Outlook) magas alkalmazói szintű ismerete
  • Alapvető számítógépes számítástechnikai ismeretek
  • Precizitás, terhelhetőség
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, önállóság

Előnyt jelent:

  • ComboSoft könyvelő és eszköznyilvántartó program ismerete
  • Nyílt végű, zárt végű pénzügyi gépjármű lízingek elszámolásaiban jártasság
  • Ingatlanok vételével, eladásával, hasznosításával kapcsolatos gazdasági események elszámolásaiban jártasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, teljesítmény alapján egyéb juttatások
  • Biztos állás egy fejlődő vállalati cégcsoportnál
  • Fiatalos csapat, rugalmas munkaidő, modern munkafeltételek

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest 1112 Tippan u. 1.

Jelentkezni 2019. június 21- ig lehet, szakmai tevékenységet bemutató fényképes önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.