A Magyar Cukor Zrt. Magyarország piacvezető cukoripari vállalata, az egyedüli, amely gyárral is rendelkezik az országban.

Koronás Cukor termékcsaládunk tagjai a legismertebb cukortermékek a magyar háziasszonyok körében, ami egyrészről a magas termékminőségnek, másrészt a széles termékválasztéknak is köszönhető.

Dolgozóink kiváló teljesítményéért cserébe vonzó csomagokat kínálunk, amelyek a béreken felül számos egyéb juttatást tartalmaznak.

A Magyar Cukor Zrt.

könyvelő

munkatársat keres az ország egyetlen cukorgyárába.

Feladatok:

  • Számlázás
  • Vevői kintlevőségek kezelése
  • Pénztár kezelése
  • Statisztikák készítése KSH, MNB részére
  • Éves zárásban, könyvvizsgálatban részvétel

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Felsőfokú gazdasági végzettség

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • 13. havi fizetés és plusz egyhavi prémium egyéni teljesítménycélok függvényében
  • Állandó, stabil munkahely
  • Magas béren kívüli juttatások
  • 24 órás csoportos balesetbiztosítás

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Kaposvár, 7400 Pécsi utca 10-14.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.