Ingatlan bérbeadással és eladással foglalkozó francia tulajdonú cég
IX. ker. Budapest, Soroksári úti székhelyére

Könyvelő / kontroller

pozícióra
Kollegát keres

Feladatok:

  • Kimenő számlák készítése ,
  • Bejövő számlák könyvelése,
  • Bérlők felé történő éves elszámolásokban való részvétel,
  • Havi kontrolling riportok elkészítésében való részvétel,
  • Havi záráshoz kapcsolódó egyeztetések elvégzése, zárlati tételek könyvelése,
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárás:

  • 3-5 éves könyvelői munkakőrben szerzett tapasztalat,
  • Mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Angol nyelv alap vagy kommunikációs szintű ismerete,
  • Önálló, precíz munkavégzésre való képesség, határidők pontos betartása,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek ( Excel, Word),
  • Oracle program ismerete előnyt jelent.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Béren kívüli juttatások,
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • Azonnali munkakezdési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest IX. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével küldje el.
Jelentkezési határidő 2019. május 02.
Jelige:” könyvelő”