A Talentis Consulting Zrt. keres partnere, a Talentis Agro Zrt. számára,

dinamikusan bővülő csapatába, gyakorlattal rendelkező

Könyvelő – Herceghalom

munkatársat.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Cégcsoportba tartozó szervezetek teljes körű főkönyvi könyvelése
  • Éves és évközi beszámolók elkészítése
  • Számlák folyamatos nyomon követése, kimenő, bejövő számlák, bank, pénztár, vegyes bizonylatok kontírozása, könyvelése, bizonylati rend felügyelete
  • Tárgyi eszköz rögzítése, kezelése
  • Adó- és áfa bevallások elkészítése
  • Bér-, főkönyv-, ÁFA - analitika, folyószámla és adófolyószámla egyeztetése
  • Kapcsolattartás könyvvizsgálókkal, adóhatóságokkal, különböző szervezeti egységekkel
  • Vállalatvezetés hatékony támogatása könyvelési oldalról

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tanulási hajlandóság, az új szakmai információk elsajátítása, folyamatos követése
  • Erős számítógépes ismeretek (Excel, Word, könyvelő program)
  • Határozott, precíz, megbízható, proaktív, rugalmas személyiség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Főállású munkaviszony határozatlan időre
  • Stabil vállalati háttér és infrastruktúra
  • Fejlődési lehetőség, kiváló munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Szakirányú felsőfokú pénzügy/számviteli (egyetem, főiskola) vagy regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Integrált ügyviteli rendszer ismerete
  • Mezőgazdasági könyvelési ismeretekben való jártasság
  • Azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Herceghalom

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető karrier oldalán keresztül a „JELENTKEZEM” gombra kattintva.

Magán-munkaközvetítői tevékenység: FE/12/3748-2/2019