Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
ELEKTRO PROFI KFT.
  • Több telephellyel rendelkező, villamossági anyagok kis- és nagykereskedelmével foglalkozó cégünk budapesti központjába könyvelő munkatársat keresünk.

  • Könyvelő

    Főbb feladatok, munkák:

      Könyvelési feladatok ellátása vezető könyvelő támogatása mellett.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Legalább szakirányú középfokú végzettség
      • Maximum néhány éves szakmai gyakorlat
      • MS Office (excel, word) irodai alkalmazások ismerete
      • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
      • Gyors és precíz munkavégzés
      • Csapatszellem, kezdeményezőképesség, dinamikus, problémamegoldó hozzáállás
      • Jó kommunikációs képesség, ügyfélközpontúság
      • Logikus gondolkodásmód és az önfejlesztés igénye

      Kizárólag csak teljes munkaidőben

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
      • Mérlegképes könyvelői képesítés előny,de nem feltétel!
      • Integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete (Novitax , Vectory)

    Amit kínálunk:

      • Remek munkahelyi légkör, kiváló munkahelyi környezet
      • Rugalmas munkaszervezet, minimális szervezeti hierarchia
      • Tapasztalatszerzés, szakmai tréningek, szakmai fejlődés lehetősége
      • Versenyképes jövedelem
      • Széleskörű cafeteria csomag
      • stabil, hosszútávú munkalehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1148, Budapest XIV, Fogarasi út út 2-6.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér,mobiltelefon,cafeteria,szakmai tréningek

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes magyar nyelvű önéletrajzát.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Könyvelő
    • Rövid pozíció név: Könyvelő
    • Hirdető cég: ELEKTRO PROFI KFT.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: XIV. kerület
    • Feladatok: Könyvelési feladatok ellátása vezető könyvelő támogatása mellett.
    • Elvárások: Legalább szakirányú középfokú végzettségMaximum néhány éves szakmai gyakorlatMS Office (excel, word) irodai alkalmazások ismeretefelhasználói szintű számítástechnikai ismeretekGyors és precíz munkavégzésCsapatszellem, kezdeményezőképesség, dinamikus, problémamegoldó hozzáállásJó kommunikációs képesség, ügyfélközpontúságLogikus gondolkodásmód és az önfejlesztés igényeKizárólag csak teljes munkaidőben
    • Elvárt végzettség: Főiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér mobiltelefon cafeteria szakmai tréningek
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-02-21
    Állás, munka még: ELEKTRO PROFI KFT.>