KIK VAGYUNK?
A Díjbeszedő Cégcsoport a hazai szolgáltatói szféra egyik legnagyobb integráltan működő vállalatcsoportja, a közüzemi díjak számlázásában és beszedésében. Eredményeinket 70 év távlatában jegyezzük, aminek köszönhetően rendkívül sok szakmai tudás és tapasztalat birtokában végezzük tevékenységünket.
Kontrolling Osztályunkra keressük új kollégánkat:

Kontroller

pozíció betöltésére.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Havi/negyedéves/éves riportok összeállítása
  • Zárási folyamatokban való aktív részvétel
  • Üzleti terv készítése
  • Részvétel a kontrolling folyamatok fejlesztésében
  • Statisztikai adatszolgáltatások
  • Napi szintű kapcsolattartás a társosztályokkal

MIT KÉRÜNK TŐLED?

  • Szakirányú felsőfokú végzettséget (főiskola/egyetem)
  • Magabiztos számviteli ismereteket
  • Hitelintézetnél/pénzintézetnél szerzett néhány éves szakmai tapasztalatot (controlling/elemzés)
  • MS Office magas szintű ismeretét (ezen belül kiemelten a Word, Excel és PowerPoint alkalmazásokat)
  • Analitikusan gondolkodást
  • Nagyfokú munkabírást
  • Pontosságot és megbízhatóságot
  • Büntetlen előéletet

ELŐNNYEL INDULSZ, HA RENDELKEZEL:

  • Angol nyelvtudással (elsődlegesen írásban)
  • Adatbányászat terén szerzett tapasztalattal

MIT KÍNÁLUNK NEKED?

  • Határozatlan idejű munkaszerződést, hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Versenyképes munkabért, prémiumot, cafeteria keretet
  • Barátságos, támogató légkört
  • Fiatalos, lendületes csapatot
  • Változatos feladatokat
  • Fejlődési lehetőséget

HOL DOLGOZHATSZ?

    Budapest XI. kerület Budafoki út (Budapest XI. kerületében az Új Buda Centertől mindössze pár percre.)

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület Budafoki út

Releváns tapasztalataidat kiemelő, fizetési igénnyel ellátott, fényképes szakmai önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.
VÁRUNK CSAPATUNKBA!