Karbantartó - Gyál

Mit várunk Öntől?

  • fizikai és egészségügyi alkalmasság,
  • vevőközpontú szemlélet,
  • szakmunkás bizonyítvány,
  • készség a csapatmunkára,
  • műszaki végzettség (villanyszerelő, lakatos, vízszerelő, elektroműszerész, stb)

Munkaköri feladatok:

    Folyamatosan figyelemmel kíséri az épület és műszaki berendezéseinek állapotát. Elvégzi a rábízott gépek és berendezések karbantartási és javítási munkálatait. Kezeli a gáztöltő állomást, feltölti a targoncákat, szükség esetén cseréli a targonca akkumulátorokat. Biztosítja az emelő berendezések dokumentált kiadását. Elvégzi a közüzemi mérők napi leolvasását.

Bér és juttatások

    Kollégáink munkabére az alábbi tényezőkből tevődik össze: alapbér + pótlékok + juttatások
    Kezdőbér, az első 6 hónapban: Bruttó 264.200 Ft/hó
    Beálló bér - automatikus béremelés a 7. hónaptól, ezzel értékeljük elköteleződésed: Bruttó 280.000 Ft/hó
    Pótlékok: A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.
    Juttatások:
    3 hónap után: 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után (akár 240.000 Ft kedvezmény évente).
    MENNYI LEHET A FIZETÉSEM A 6. HÓNAP UTÁN? Nézzünk egy példát*:

    Beálló alapbér (bruttó Ft/hó): 280.000 Ft
    Összesen (Bruttó Ft/hó): 336.967 Ft
    *A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet.
    Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésnek mértékétől függ.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos
  • Műszerész
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Gyál 2360 Bem József u. 28.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.