MASTER Consulting Kft.

Német-magyar fejlesztésű nemzetközi bérügyviteli és HR szoftverekhez

JUNIOR SZOFTVERTANÁCSADÓ

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • közép és nagyvállalati környezetben bér és HR szoftverek bevezetési projekjeiben való részvétel
  • kapcsolattartás az Ügyféllel, az Ügyfelek támogatása a bevezetés és az üzemeltetés során
  • kapcsolattartás a magyarországi fejlesztői csapattal, egyedi Ügyféligények specifikálása
  • oktatás a meglévő és új Ügyfelek számára
  • belső és felhasználói dokumentációk készítése
  • törvényi változásokkal és Ügyfél igényekkel kapcsolatos fejlesztések tesztelése, dokumentálása
  • részvétel szakmai oktatásokon, ezekről magyar nyelvű dokumentáció készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs szint szóban és írásban
  • felhasználói szintű MS Office, MS SQL adatbáziskezelői ismeret
  • az Excel tudás felhasználó szinten kiemelten elvárás
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság, precizitás
  • képesség egyéni és csapat munkára egyaránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • bérszámfejtési és táppénzszámfejtési ismeret
  • könyvelési ismeretek (bérfeladással kapcsolatos kontírozás beállításokhoz szükséges ismeret)
  • felsőfokú gazdasági (pénzügyi/számviteli) végzettség
  • német/angol nyelvtudás kommunikációs szinten

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!