8 országban, több mint 35 telephellyel és 5500 munkavállalóval a Duvenbeck vállalatcsoport Európa vezető nemzetközi logisztikai vállalatai közé tartozik. Mottónk „The Culture of Logistics“ , a „Logisztika kultúrája”, amelyet neves autóipari, italgyártó, műanyagipari és mezőgazdasági gépeket gyártó megbízóink is igazolnak. Csapatunk erősítéséhez keresünk új munkatársat.

Junior Projekt Koordinátor

Főbb feladatok, munkák:

  • A termelési adatok elemzése az SAP-ben, beleértve a nyitott tételek rendszeres elemzését
  • A vevői és beszállítói PO-k kezelése
  • SAP-ban a törzsadatbázis kezelése
  • Hitel és kötelezettségállomány könyvelésében közreműködés
  • Vevőkkel és beszállítókkal való rendszeres kapcsolattartás
  • Egyéb controlling feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú vagy pénzügyi végzettség előny
  • Jó kommunikációs képesség
  • Jól kiigazodik a számok világában, szeret számokkal és nagy adatmennyiséggel dolgozni
  • Magas szintű MS office ismeretek , előny: SAP ismerete
  • Analitikus gondolkodás, jól szervezett munkavégzés jellemzi
  • Képes és szeret csapatban dolgozni
  • Utazási hajlandóság
  • Középszintű német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, a teljesítményhez szabott jövedelem
  • Modern, kellemes munkakörnyezet és infrastruktúra
  • Szakmai továbbképzések és tréningek
  • Szakmai fejlődés lehetősége egy multinacionális vállalat keretében

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvelés
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Projektmenedzsment
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Hegyeshalom

Egyéb juttatások:

cafeteria, nyelvtanulás támogatása

Jelentkezés magyar és NÉMET nyelvű önéletrajz beküldésével lehet.