A Diófa Alapkezelő Zrt. Operációs területe

munkatársat keres

junior ingatlan back office munkatárs

pozícióba.

Jó hangulatú csapatunkba keresünk új munkatársat, aki számára fontos:

  • jelentős méretű ingatlan alappal kapcsolatos változatos és kihívást jelentő feladatok,
  • a minőségi munkavégzés,
  • kiemelt figyelmet kap a kollégákkal való együttműködés, egymás munkájának támogatása.

Főbb feladatok:

  • ingatlan befektetési alapok nettó eszközértékének számítása / egyeztetése letétkezelőkkel
  • adásvételi és bérleti szerződések kezelése
  • értékpapír ügyletek rögzítése, elszámolása
  • pénz és értékpapír számlák kezelése
  • riportok készítése felügyelet / társosztályok részére
  • bejövő kimenő számlák feldolgozásával kapcsolatos feladatok

Elvárások:

  • közép vagy felsőfokú gazdasági végzettség
  • MS Office magas szintű ismerete
  • középfokú angol nyelvtudás
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • nyitottság, csapatorientáltság és kiváló együttműködő készség
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • VAP, tőzsdei szakvizsga
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Excel makró készítés / adatbázis kezelés
  • Banki rendszerek ismerete
  • Clavis RE ismerete

Amit kínálunk:

  • barátságos, támogató környezet és folyamatos fejlődési lehetőségek
  • versenyképes jövedelem és juttatási rendszer
  • változatos és felelősségteljes tevékenység

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, I. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

  • Word formátumú önéletrajz
  • nettó fizetési igény