Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

IT Tesztmérnök

Mi lesz a feladatod?

A Bank IT fejlesztési folyamata során előálló alkalmazások megfelelő minősége kiemelt fontosságú a számunkra. A megvalósításért felelős csapat tagjaként feladatod lesz az elkészült módosítások tesztelésének megtervezése, a tesztelési feladatok előkészítése és a tesztek végrehatásának koordinálása. Ennek során szorosan együtt kell működnöd a tesztelésben érintett IT munkatárakkal és a tesztelésbe bevont üzleti területek képviselőivel. Felügyeleted alá tartozik az tesztelés során talált hibák menedzselési folyamata. A végrehajtott tesztek eredményeit folyamatosan figyelemmel kiséred és azokról tájékoztatást nyújtasz az érintett munkatársak számára. A sikeres tesztek elvégzését követően megtervezed és felügyeled a fejlesztések üzembe helyezésének folyamatát.

Miért érdemes velünk dolgozni?

  • mert mi számíthatunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk,
  • nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak, legyen szó ügyfelekről vagy munkatársakról,
  • nyitott, közvetlen légkörben valósíthatod meg önmagad és tisztelettel bánunk egymással,
  • sikereiddel, szakmai tudásoddal karrieredet folyamatosan fejlesztheted.

Csatlakozz hozzánk, ha

  • szakirányon szereztél felsőfokú végzettséget,
  • tisztában vagy a fő tesztelési módszertanokkal és tesztelési fogalmakkal (ISTQB),
  • többéves tesztelési és teszt koordinálási tapasztalattal rendelkezel,
  • ismereteid vannak a tesztmenedzsment és hibamenedzsment rendszerek működéséről és használatáról (HP ALM, Jira)
  • elkötelezettséget érzel a minőség iránt és képes vagy ezt akár szembeszélben is képviselni,
  • kommunikációképes írásbeli és szóbeli angol nyelvtudással rendelkezel,
  • csapatjátékosként szívesen vennél részt a közös célok megvalósításában,
  • előnyként fel tudod mutatni az AS400/ Equation rendszerek ismeretét.

Munkavégzés helye:

1158 Budapest, Késmárk utca 11-13.

Munkaidő:

Teljes munkaidőben

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Raiffeisen Bank Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: IT Tesztmérnök
  • Hirdető cég: Raiffeisen Bank Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XV. kerület
  • Feladatok: A Bank IT fejlesztési folyamata során előálló alkalmazások megfelelő minősége kiemelt fontosságú a számunkra. A megvalósításért felelős csapat tagjaként feladatod lesz az elkészült módosítások tesztelésének megtervezése, a tesztelési feladatok előkészítése és a tesztek végrehatásának koordinálása. Ennek során szorosan együtt kell működnöd a tesztelésben érintett IT munkatárakkal és a tesztelésbe bevont üzleti területek képviselőivel. Felügyeleted alá tartozik az tesztelés során talált hibák menedzselési folyamata. A végrehajtott tesztek eredményeit folyamatosan figyelemmel kiséred és azokról tájékoztatást nyújtasz az érintett munkatársak számára. A sikeres tesztek elvégzését követően megtervezed és felügyeled a fejlesztések üzembe helyezésének folyamatát.
  • Elvárások: szakirányon szereztél felsőfokú végzettséget, tisztában vagy a fő tesztelési módszertanokkal és tesztelési fogalmakkal (ISTQB), többéves tesztelési és teszt koordinálási tapasztalattal rendelkezel, ismereteid vannak a tesztmenedzsment és hibamenedzsment rendszerek működéséről és használatáról (HP ALM, Jira) elkötelezettséget érzel a minőség iránt és képes vagy ezt akár szembeszélben is képviselni, kommunikációképes írásbeli és szóbeli angol nyelvtudással rendelkezel, csapatjátékosként szívesen vennél részt a közös célok megvalósításában, előnyként fel tudod mutatni az AS400/ Equation rendszerek ismeretét.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-13