Akár azonnali kezdéssel keressük tapasztalattal rendelkező

IT Specialista munkatársunkat Sharepoint területre.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafetéria (Éves bruttó 450.000 Ft)
  • A gyermekeseket rajzpályázatokkal, nyári napközis táborral támogatjuk, illetve iskolakezdési támogatásban részesülhetnek
  • Dán kultúra
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra
  • Nemzetközi csapatban dolgozhatsz, ezért az angol nyelvtudásodra mindenképp szükség lesz!
  • Támogató, szakmailag elkötelezett csapat tagja lehetsz

Ahhoz, hogy ezt a munkakört be tudd tölteni, az alábbiakra lesz szükséged:

  • A SharePoint-ot ismerned kell: tartalomkezelés, listák, alap beállítások. Tudnod kell ezekből SharePoint alkalmazásokat összekattintgatnod a felhasználók nem IT-s nyelven megfogalmazott igényei alapján. Lehetőleg Sharepoint 2013 / 2016 és SharePoint Online verziókkal is képben kell lenned.
  • Tudnod kell a SharePoint-ot nagyvállalati körben is használni. Olyan környezetben, ahol a nagy rendelkezésre állás alapfeltétel, és az is, hogy az elkészült megoldások a fejlesztői, teszt- és éles környezet közt mozgathatók legyenek.
  • Jó hasznát fogod venni a .net fejlesztési tapasztalatodnak. Cél, hogy amit lehet, a SharePoint alapfunkcióira építve, lehetőleg kódolás nélkül valósíts meg. De ha ez éppen kevés az adott feladat megoldására, akkor fel kell tűrni az ingujjat, és meg kell írni a hiányzó kódot.

Mire számíthatsz?

  • Nemzetközi projektek, inspiráló szakmai feladatok
  • Az alkalmazott technológiák széles köre, elsősorban a Microsoft portfóliójából
  • Nagyfokú önállóság

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Mérnökinformatika)
  • min. 2 év fejlesztői és/vagy SharePoint tanácsadói tapasztalat multinacionális környezetben

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Nyergesújfalu